‏‏הליכי גישור

מחלקת הגישור במשרדנו הוקמה מתוך זיהוי הצורך ההולך וגובר ליישוב סכסוכים בתחום דיני העבודה בדרך חלופית, המשלבת יצירתיות, הקשבה ושיח מכובד בין הצדדים, במטרה ליישב את הסכסוך באמצעות מציאת פתרון המקובל על שני הצדדים.

משרדנו עורך גישורים בתחום דיני העבודה על כל היבטיו, בין היתר בנושאים הנוגעים לתלונות על הטרדות מיניות, פיטורים שלא כדין ושאר מחלוקות העולות במערכת היחסים בין עובד למעסיקו.

מטרת הגישור היא לאפשר לצדדים שבמחלוקת אפיק יעיל, מהיר ונעים יותר ליישוב חילוקי הדעות והמחלוקות שהתגלעו ביניהם, כחלופה לפניה לערכאות משפטיות (ובמידה והצדדים מעוניינים בכך – תוך שמירה על יחסי העבודה ביניהם).

משרדנו מבצע הליכי גישור גם לפני הגשת תביעה וכן לאחר פתיחת הליך משפטי – בכל שלב בו מצוי ההליך – והכל בניסיון לסיים את המחלוקות מחוץ לכותלי בית הדין.

לעיתים כדאי לחשוב על האפשרות לפנות להליך של גישור עוד טרם פניה לערכאות משפטיות, שכן בירור הליך משפטי עלול לקחת זמן ממושך ודורש משני הצדדים להשקיע משאבים רבים (כלכליים ורגשיים) ואף גורם לעוגמת נפש מיותרת לשני הצדדים. הליך הגישור לעומת זאת, הוא הליך חסכוני המתווה דרך לפתרון מוסכם המשביע את רצון שני הצדדים.

הליכי הגישור מתקיימים במשרדנו וניתנים על ידי הצוות המקצועי שלנו, באווירה נעימה ומקצועית ביותר, כאשר הניסיון הרב שצבר משרדנו בתחום דיני העבודה מאפשר מציאת פתרונות "מחוץ לקופסא" באופן המאפשר לצדדים להגיע לעמק השווה באמצעות שיח והבנה.

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות למשרדנו בטלפון: 03-6397111, ובמייל: office@bash-regev.co.il